close
تبلیغات در اینترنت
موضوعات


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش که صبح امروز (شنبه) در حسینیه امام خمینی(ره) انجام شد، تاکید کردند: قدرت‌های مداخله‌گر می‌خواهند به مردم کشورها القا کنند که استقلالشان با پیشرفت منافات دارد؛ کسانی هم در داخل کشورها از جمله در ایران حرف آنها را تکرار می‌کنند. ایشان همچنین تصریح کردند: گاهی یک حادثه ابعادی پیدا میکند که حتی خود پدیدآورندگان آن حادثه هم انتظارش را ندارند. حادثه 19 بهمن از این قبیل بود.
برخی مهمترین فرازهای سخنان رهبر انقلاب به شرح زیر است:

ادامه مطلب

فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي برگزاري ديدار دوستانه با تيم ملي ايران را تأييد کرد.


به نقل از روزنامه ديلي سان، کي‌‌روش سرمربي فعلي ايران است و مقامات فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي تأييد کردند که وي نقش مهمي در برگزاري ديدار دوستانه ميان ايران و تيم ملي فوتبال اين کشور داشته است.


شايعات در آفريقاي جنوبي حاکي از اين است که سرمربي پرتغالي پس از رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل هدايت تيم ملي فوتبال اين کشور را در دست مي‌گيرد. مسابقه دوستانه ايران و آفريقاي جنوبي در ماه مي برگزار خواهد شد.

آفريقاي جنوبي در ماه مارس مقابل برزيل به ميدان مي‌رود؛ سپس دو ديدار دوستانه مقابل ايران در تهران و استراليا در سيدني برگزار خواهد کرد.

گوردون ايگسوند هدايت تيم ملي فوتبال اين کشور را براي اين سه ديدار دوستانه بر عهده خواهد داشت. فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي هنوز ايگسوند را برکنار نکرده است و منتظر خواهند ماند تا قرارداد وي در ماه ژوئن به پايان برسد اما در عوض قرارداد وي پس از اين مدت تمديد نخواهد شد.

منبع:http://www.mrazimi.rozblog.com

علی مطهری در گفت‌وگو با ایسنا، در آسیب‌شناسی از رفتار مردم در دریافت سبد کالا و اقدام دولت در توزیع این سبد گفت: دولت باید درنحوه توزیع سبد کالا دقت می‌کرد و آن را به شکل دیگری همچون تحویل در درب منازل اقدام می‌کرد.

وی افزود: ما مردم خود را می‌شناسیم پس باید دولت در نحوه توزیع سبد کالا تدبیری را اتخاذ می‌کرد که منجر به صف‌های طولانی نمی‌شد. به نظرم دولت مقداری بی‌تجربگی کرد و این کارش به خوبی انجام نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این پرسش که با توجه به تدبیر دولت در اطلاع مردم مبنی بر قرار گرفتن نامشان در لیست افراد دریافت کننده سبد کالا دلیل حضور برخی از مردم در صف‌ها که اسم‌شان در این لیست نبوده است گفت: ما مردم خود را می‌شناسیم اگر الان بگوییم که فلان جا جارو توزیع می‌شود همه می‌آیند و صف می‌بندند...